Drahé energie již několik měsíců trápí nejen české domácnosti, ale také vedení měst a obcí. V Lysé nad Labem se rozhodli pro úspory v podobě snížení svícení u veřejného osvětlení.
Představitelé města stojí před smutným rozhodnutím ohledně osudu bývalých Slunečních lázní v lesoparku Houštka. Zdá se, že jejich demolice je neodvratná.
Vedení Českého Brodu se dlouhodobě snaží zapojit místní obyvatele do nejrůznějších projektů a strategických plánů, které budou mít vliv na budoucí podobu města.
Čtenáři zpravodaje Lysé nad Labem nazvaného Listy si budou moci od ledna příštího roku každý měsíc přečíst novou rubriku, kterou bude pohádka doplněná kresbou jednoho z místních dětí.
Brandýský zámek a jeho zahrady se o prvním červnovém víkendu opět promění v pařížský Montmartre. V zahradách se sejdou umělci z Polabí a dalších koutů republiky, koštovat se budou vína z malých vinařství.
Regionální portály v dubnu oslavily 25 let své existence za tu dobu se rozšířily do několika krajů po celém Česku. Kam se za poslední čtvrtstoletí regiony posunuly? A jaká je jejich dnešní role? Odpovídá zakladatel Regionálních...
V Neratovicích vzniká nový projekt, který propojuje péči, prevenci i osvětu v tématu demence a Alzheimerovy nemoci – Stezka paměti. Najdete ji v lesíku u městského úřadu na Kojetické ulici a slavnostně ji otevřeme 9. června v 10...